KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848068
nr 1284 8068
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Ej signerad. Olja på duk, 98x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:57:46
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr